مرکز خدمات فناوری و کسب و کار یزد

03 فروردين 1394 نویسنده :  

مركز خدمات فناوري و كسب‌و‌كار، مركزي است براي استقرار و فعاليت مشاورين صنعتي و ارائه كليه خدمات به صنعتگران.

 

 مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد از مركز خدمات فناوري و كسب و كار استان به عنوان مركزي براي استقرار و فعاليت مشاورين صنعتي و ارائه كليه خدمات به صنعتگران نام برد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي يزد، "سيد مسعود عظيمي" صبح امروز در بازديد از ساختمان مركز كسب و كار در شهرك صنعتي يزد، با ذكر اين مطلب گفت: اين مركز با هدف توانمندسازي، رقابت‌پذيري و توسعه صنايع كوچك ‌و متوسط استان يزد احداث و آماده بهره‌برداري براي استقرار مشاورين صنعتي استان مي‌باشد.

 

عظيمي افزود: مراكز خدمات فناوري و كسب وكار در شهركهاي صنعتي براي استقرار واحدهاي مشاوره‌اي و خدمات كسب و كار مورد نياز صنعت مي باشند كه با هدف ارتقاء فناوري، بهره‌وري و بهبود شرايط فني و اقتصادي واحدهاي صنعتي در شهركهاي صنعتي بزرگ ايجاد مي شوند.

 

وي ادامه داد: مركز خدمات فناوري و كسب ‌وكار يزد به منظور ارائه خدمات حرفه‌اي به صنايع كوچك‌ و متوسط استان يزد با تكيه بر ظرفيت‌هاي مشاوران و مديران حرفه‌‌اي و نهادهاي پشتيبان حول محورهاي مشاوره صنعتي، آموزش و فرهنگ‌سازي، اطلاع‌رساني بر آن است تا هدف صنايع رقابتي با خدمات حرفه‌اي را محقق ازد.

 

عظيمي با بيان اينكه در حال حاضر نگهداري و مديريت اين مركز به بخش خصوصي واگذار شده است، گفت: مشاورين صنعتي و شركت‌هايي كه توانايي ارائه خدمات فني به واحدهاي صنعتي را در خود مي بينند، مي توانند با مراجعه به شركت شهركهاي صنعتي با شرايط و نحوه حضور در اين مركز آشنا شوند.

 

وي ادامه داد: در حال حاضر اين مركز از بخش هاي اموزشي، سالن كنفرانس، دفاتر پارتيشن شده و سالن آموزش برخوردار است و در آينده نزديك كافي شاپ و رستوران آن نيز راه‌اندازي و تجهيز خواهد شد.

681 sjtime

Suspendisse at libero porttitor nisi aliquet vulputate vitae at velit. Aliquam eget arcu magna, vel congue dui. Nunc auctor mauris tempor leo aliquam vel porta ante sodales. Nulla facilisi. In accumsan mattis odio vel luctus.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید
بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...