دوشنبه, 17 ارديبهشت 1397 ساعت 07:24

راه اندازي كمپين خريد كالاي ايراني در استان يزد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان يزد از راه‌اندازی کمپین خرید کالای ایرانی در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك‌هاي صنعتي يزد، سيد مسعود عظيمي با اعلام اين خبر گفت: اين كمپين به ابتكار و حمايت سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران و با شعار "خريد كالاي ايراني، اشتغال فرزندان ايراني" راه اندازي شده است.عظيمي هدف از اين پويش مردمي را حمایت از تولیدات ملی عنوان كرد و گفت: با عنايت به منويات مقام معظم رهبري مبنی بر عملیاتی شدن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و حمايت از توليدات داخلي، کمپین خرید کالای ايراني راه اندازي شده است و اميدواريم زمينه افزایش توانمندی صنایع داخلی و تشویق به بهبود تولیدات فراهم شود.

وي خاطر نشان كرد: با خرید کالای ایرانی علاوه بر رونق واحد‌های تولیدی، از کارگرانی که شغل آن‌ها به دلیل رکود صنایع تهدید می‌شود، حمایت می‌کنیم.

عظيمي با دعوت از همه مسئولين براي پيوستن و حمايت از اين كمپين افزود: تشويق به خريد كالاي ايراني و نهادينه شدن اين فرنگ ارزشي در ميان مردم از اهداف اصلي اين پويش مي باشد.

وي با اشاره به نقش مهم توليدكنندگان در ايجاد اطمينان در جامعه، گفت: مديران واحدهاي صنعتي نيز برای جلب رضایت مردم، تولید با کیفیت و بر اساس سلیقه بازار داشته باشند.

خواندن 786 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 17 ارديبهشت 1397 ساعت 08:03
بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...